Dil Seçimi

SER MEKATRONİK

Tekirdağ, Çorlu’da faaliyetlerine 2008 yılında başlayan ve ilk etapta tekstil sektöründeki finisaj makinelerinin; mekanik servis hizmetileri, otomasyon sistemleri ve yazılımlarını yenilenme ile sektöre giriş yapan SER Mekatronik, sektörden gelen talepler doğrultusunda makine imalatına başladı.

Bu süreçlerin her aşamasında gösterilen planlama başarısı, sağlanan hizmetlerde müşterilerin memnuniyetleri, başara bilme kabiliyetimiz ve müşterilerimizin yoğun baskısı 2016 yılında başlayan Mekatronik hizmetlerimiz ile bizleri tekstil sektörünün ihtiyaç duymuş olduğu yeni makine imalatına yönlendirdi.

Günümüzün gereksinimleri doğrultusunda kendini geliştiren, üretken, yenilikçi, yatırımcı ve yaratıcı bir yapıya sahip SER Mekatronik bünyesinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımız kendi dallarında bu sektörde 25-30 yıllık bir bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi ve birikimin müşterilerimiz ile paylaşılması bizlerin en büyük kıvancıdır. Küçük veya büyük olsun, servis, yedek parça veya yeni makine olsun her talebin özenle zamanında değerlendirmeye alınarak sonuç odaklı çalışma prensibimiz yıllar boyunca değişmeden devam etmektedir.